Lp. | imię i nazwisko / nazwa podmiotu | data nadania |
1. | Wojciech Sawilski | 26.06.1995 r. |
2. | Wacława Grawicz | 06.10.1995 r. |
3. | Krystyna Ucińska | 06.10.1995 r. |
4. | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Białogardzie | 06.10.1995 r. |
5. | Białogardzki Klub Sportowy „Iskra” | 06.09.1996 r. |
6. | Władysław Butrynowski | 06.09.1996 r. |
7. | Władysław Kabza | 06.09.1996 r. |
8. | Zbigniew Litewka | 06.09.1996 r. |
9. | Henryk Młynarczyk | 06.09.1996 r. |
10. | Tadeusz Drachal | 11.10.1996 r. |
11. | Aleksander Fyk | 11.10.1996 r. |
12. | Sekcja zapaśnicza AKS Białogard | 31.01.1997 r. |
13. | Seweryn Jurgielaniec | 14.08.1997 r. |
14. | Wawrzyniec Sajewski | 14.08.1997 r. |
15. | Zespół Szkół Zawodowych w Białogardzie | 19.09.1997 r. |
16. | Wolfgang Koch (Teterow-Niemcy) | 19.09.1997 r. |
17. | Józef Czubaj | 24.10.1997 r. |
18. | Jan Giza | 24.10.1997 r. |
19. | Edward Pleban | 24.10.1997 r. |
20. | Hieronim Kubalczyk | 24.10.1997 r. |
21. | Edmund Trzeszczkowski | 24.10.1997 r. |
22. | Helena Wieliczko | 24.10.1997 r. |
23. | Jerzy Baran | 30.01.1998 r. |
24. | Edward Wesołowski | 24.04.1998 r. |
25. | Edmund Barańczuk | 24.06.1999 r. |
26. | Ryszard Barta | 24.06.1999 r. |
27. | Ks. Czesław Berka | 24.06.1999 r. |
28. | Waleria Buchowska | 24.06.1999 r. |
29. | Ignacy Knade | 24.06.1999 r. |
30. | Czesław Kopczyński | 24.06.1999 r. |
31. | Zbigniew Kozłowicz | 24.06.1999 r. |
32. | Józef Kurdziel | 24.06.1999 r. |
33. | Sabina Szulakiewicz | 24.06.1999 r. |
34. | Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej | 24.06.1999 r. |
35. | Radzimierz Buczma | 31.08.2001 r. |
36. | Krystyna Gąsiorek | 31.08.2001 r. |
37. | Zbigniew Naraziński | 31.08.2001 r. |
38. | Teresa Rużyk | 26.04.2002 r. |
39. | Edward Korzeniowski | 26.04.2002 r. |
40. | Bogumił Siarkowski | 26.04.2002 r. |
41. | Edward Szymański | 29.08.2002 r. |
42. | Andrzej Górecki | 29.08.2002 r. |
43. | Zdzisław Żyliński | 29.08.2002 r. |
44. | Franciszek Bock | 28.01.2004 r. |
45. | Uczestnicy strajku okupacyjnego w ZEE „Unitra Unitech” w Białogardzie w 1981r. | 15.12.2006 r. |
46. | Marcin Jurecki (pośmiertnie) | 27.02.2008 r. |
47. | Horst Schaumann | 27.02.2008 r. |
48. | Jan Prokulewicz | 27.07.2009 r. |
49. | Białogardzka Orkiestra Dęta | 24.02.2010 r. |
50. | Tadeusz Kopczyński | 28.04.2010 r. |
51. | Jerzy Kotlęga | 28.04.2010 r. |
52. | Antonina Tkaczyk | 28.04.2010 r. |
53. | Krystyna Boborowska | 28.04.2010 r. |
54. | Marian Grad | 28.04.2010 r. |
55. | Jadwiga Kruszyńska | 28.04.2010 r. |
56. | Józef Pieszko | 19.05.2010 r. |
57. | Jan Ryfun | 19.05.2010 r. |
58. | Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa | 25.05.2011 r. |
59. | Henryk Vierek | 25.05.2011 r. |
60. | Stanisław Puna | 25.05.2011 r. |
61. | Szkoła Podstawowa nr 5 | 25.05.2011 r. |
62. | ksiądz kanonik Jan Gardulski | 26.10.2011 r. |
63. | Tadeusz Chudziński | 26.10.2011 r. |
64. | Romuald Makowski | 29.05.2013 r. |
65. | Ryszard Kazimierz Kamiński | 10.07.2013 r. |
66. | Franciszek Bochenek | 25.03.2015 r. |
67. | Jan Borkowski | 25.03.2015 r. |
68. | Bogusław Kaźmierczak | 25.03.2015 r. |
69. | Elżbieta Litewka (pośmiertnie) | 26.08.2020 r. |
70. | Grażyna Anna Sztark | 07.07.2021 r. |
71. | Andrzej Świrko | 07.07.2021 r. |
72. | Piotr Kołodziejczyk | 07.07.2021 r. |
Honorowy Obywatel Miasta Białogard