Miasto Białogard » Sport »

Mistrzostwa Młodzików. Iskra z medalami

Administrator
2 medale zdobyli zawodnicy KL Iskra na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się 10 września w Goleniowie.

W biegu na 600m srebrny medal wywalczył Łukasz Cach, natomiast w rzucie oszczepem trzecie miejsce zajęła Małgorzata Gawłas.

Ponadto czwarta na 600m była Weronika Kamińska, a miejsca ósme zajęli Anastazja Kania (skok wzwyż), Patryk Kościelniak (200m ppł) oraz sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie Oliwia Ziółkowska, Nikola Jakubczyk, Anastazja Kania, Wiktoria Stępień. Łącznie zawodnicy białogardzkiego klubu zdobyli 9 punktów w ogólnopolskiej rywalizacji dzieci i młodzieży.

Poniżej dokładne wyniki
:

100m Oliwia Ziółkowska 14,22s - 25 miejsce, Patryk Kościelniak 12,25s - 11 miejsce
200ppł Patryk Kościelniak 30,71s PB - 8 miejsce
600m Weronika Kamińska 1:42,41 - 4 miejsce, Nikola Jakubczyk 1:55,84 - 25 miejsce, Łukasz Cach - 1:28,67 - 2 miejsce

Sport

Dobra passa UniiKolejny zwycięski turniej białogardzkich orlików i nie tylko.» więcej RUNDA 7! Nadciąga Gala Sportów Walki, czyli MMA w Białogardzie.16 października w CKiSE odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawieni zostali zawodnicy oraz szczegółowe informacje dotyczące imprezy. Zapowiada się wiele ciekawych walk, wiele emocji i wiele adrenaliny. Organizatorem cieszącego ...» więcej Wreszcie zwycięstwo!Po sześciu meczach na własnym boisku Iskra w końcu zaskoczyła i zdobyła trzy punkty. Wygrana była przekonywująca i okazała. Zdeterminowany zespół strzelił w spotkaniu z Leśnikiem, ubiegłorocznym trzecioligowcem, aż trzy gole, czyli drugie ...» więcej Mityng zakończenia sezonuZawodnicy KL Iskra wystąpili na własnym stadionie w sobotę 30 września w Mityngu Zakończenia Sezonu 2017. Dopisała pogoda, a także zainteresowanie mityngiem. Pomimo końcówki sezonu padło kilka "życiówek". Na uwagę zasługuje wynik Łukasza ...» więcej Polubowne derbyPrzez całe derbowe spotkanie ani jedni, ani drudzy nic nie wskórali. Remis jednak dał więcej satysfakcji Iskrze.» więcej To jest siła!Strongman Przemysław Marczewski z Białogardu wywalczył pierwsze miejsce na podium podczas Arnold Classic Europe w Barcelonie.» więcej Iskra złupanaW przeciągu kilku dni Iskra dwa razy z rzędu wystąpiła w roli gospodarza. Poza bramkowym przełamaniem nic nie ugrała.» więcej Iskra na mistrzostwach U16Co prawda bez medali, ale w czołówce. Zawodnicy KL Iskra startowali w Mistrzostwach Polski U16.» więcej Słupski memoriał z udziałem KL IskraZawodnicy KL Iskra 16 września startowali w 4. Memoriale Ryszarda Ksieniewicza w Słupsku. Dla trójki zawodników był to ostatni sprawdzian przez Mistrzostwami Polski U16, dla pozostałych jeden z ostatnich startów sezonu. W Mistrzostwach ...» więcej