Miasto Białogard » Sport »

Lekkoatleci Iskry na medal

Administrator
Złote, srebrne i brązowe! To medalowy plon zawodników KL Iskra w Halowych Mistrzostwach Polski Niesłyszących w Spale!
9 lutego w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Niesłyszących. W zawodach wzięli udział lekkoatleci z Białogardu: Katarzyna Lewandowska-Wierzbicka, Łukasz Gliszczyński oraz Rafał Zagajewski.

Indywidualnie zawodnicy białogardzkiej Iskry zdobyli 3 medale. Katarzyna Lewandowska - Wierzbicka zajęła I miejsce w skoku w dal (4,84m). Również złoty skok w dal oddał Łukasz Gliszczyński (5,56m), który dodatkowo w skoku wzwyż wywalczył II miejsce (175cm). Ponadto, Katarzyna oraz Rafał Zagajewski startowali też w sztafetach 4x200m. Rafał zdobył srebro (z kolegami z Korony Szczecin), a Kasia brąz (z koleżankami z Odry Racibórz).
Data: 2019
Temat: Sport

Sport

Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówZa nami Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które 7 września odbyły się w Szczecinie. Poniżej przedstawiamy wyniki reprezentantów naszego klubu: - Julia Krzemińska skok w dal - 4,72m PB - 7 miejsce - Hubert Cach 600m - 1;38,20 PB - 9 ...» więcej Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa5 października na terenie Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się bieg z przeszkodami na dystansach 5 km+ i 10 km+ pod nazwą Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa. Szczegóły dotyczące biegu oraz zapisy znajdują się na: Białog ...» więcej Iskra ze srebrem i brązemDwa medale wywalczyli zawodnicy KL Iskra na Mistrzostwach Województwa Młodzików. Na stadionie w Szczecinie, gdzie 31 sierpnia odbyły się zawody, srebrny medal zdobyła Julia Krzemińska (skok w dal - 4,60m), a medal brązowy zdobyła sztafeta ...» więcej Wiktoria z brązemBiałogardzianka Wiktoria Chołuj trzecią zapaśniczką świata!» więcej Kolejne podium wicemistrza EuropyPodczas 28. Memoriału Wacława Ziółkowskiego w stylu wolnym, który odbył się w pierwszy weekend sierpnia w Warszawie, reprezentujący Polskę Zbigniew Baranowski zdobył kolejny medal w swojej karierze. Tym razem zawodnik AKS Białogard wywalc ...» więcej Białogard OpenJednym z wydarzeń Sportowych Dni Białogardu 2019 organizowanych przez BOSiR był Turniej Tenisa Ziemnego "Białogard Open" o puchar burmistrza Białogardu, rozgrywany 3-4 sierpnia na kortach miejskich. W zawodach wzięło udział 14 zawodników ...» więcej Sportowe Dni BiałogarduZapraszamy na Sportowe Dni Białogardu 2019. Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Moniuszki. 2.08.2019 godz. 19:00 - mecz piłki nożnej trampkarzy młodszych Ligi Wojewódzkiej, Sta ...» więcej Mityng w wieczornej oprawiePiękna pogoda, wspaniała sportowa atmosfera i pełni satysfakcji zawodnicy. W Białogardzie po raz XXI odbył się Wieczorny Mityng Biegowy.» więcej Mityng Biegowy w BiałogardzieFanów lekkiej atletyki zapraszamy na Wieczorny Mityng Biegowy, który odbędzie się 19 lipca na Stadionie Miejskim.» więcej Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży10-12 lipca 2019 roku w Poznaniu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli Mistrzostwa Polski U18. W zawodach wystartowała trójka zawodników KL Iskra, wszyscy dali z siebie wszystko. Łukasz Cach zajął 8 miejsce w biegu na 1500m ( ...» więcej