10 medali KL Iskra
Administrator
Na Mistrzostwach Województwa U18 i U20, które odbyły się w dniach 25-26 maja w Białogardzie, zawodnicy KL Iskra zdobyli 10 medali.
Złote medale zdobyły w kategorii U18: Anastazja Kania w 7-boju (3851 pkt - rekord życiowy), Lucyna Łoś w biegu na 100m (12,29s rekord życiowy) oraz sztafeta 4x100m w składzie: Lucyna Łoś, Anastazja Kania, Zofia Stupak, Anna Lewandowska (51,25s).
Medale srebrne wywalczyli: Maciej Bieszke w biegach na 100m i 200m U20, Dominik Szubartowski w biegu na 400m U20, Łukasz Cach w biegu na 400m U18, Dawid Samordak w biegu na 400m przez płotki U18 oraz Patryk Kościelniak w biegu na 100m U18.
Jedyny medal brazowy zdobył Patryk Kościelniak w biegu na 200m U18. Poniżej wszystkie wyniki zawodników KL Iskra:
7-bój
Anastazja Kania 3851pkt PB (100mppł - 16,33s, wzwyż 154cm, kula - 7,82m, 200m - 27,64s PB, w dal - 4,70m PB, oszczep - 20,25m PB, 800m - 2:30,15)
100m
Lucyna Łoś 12,29s I miejsce
Zofia Stupak 13,37s PB IV miejsce
Oliwia Ziółkowska 13,53s PB
Wiktoria Stępień 14,17s =PB
Julia Lipnicka 15,86s PB
Patryk Kościelniak 11,56s PB II miejsce
Maciej Bieszke 11,70s PB II miejsce
200m
Lucyna Łoś 26,22s PB
Patryk Kościelniak 23,45s PB III miejsce
Maciej Bieszke 23,89s PB II miejsce
400m
Łukasz Cach 52,82s PB II miejsce
Dominik Szubartowski 56,96s II miejsce
400mppł Dawid Samordak 69,54s II miejsce
4x100m KL Iskra 51,25s I miejsce
Złote medale zdobyły w kategorii U18: Anastazja Kania w 7-boju (3851 pkt - rekord życiowy), Lucyna Łoś w biegu na 100m (12,29s rekord życiowy) oraz sztafeta 4x100m w składzie: Lucyna Łoś, Anastazja Kania, Zofia Stupak, Anna Lewandowska (51,25s).
Medale srebrne wywalczyli: Maciej Bieszke w biegach na 100m i 200m U20, Dominik Szubartowski w biegu na 400m U20, Łukasz Cach w biegu na 400m U18, Dawid Samordak w biegu na 400m przez płotki U18 oraz Patryk Kościelniak w biegu na 100m U18.
Jedyny medal brazowy zdobył Patryk Kościelniak w biegu na 200m U18. Poniżej wszystkie wyniki zawodników KL Iskra:
7-bój
Anastazja Kania 3851pkt PB (100mppł - 16,33s, wzwyż 154cm, kula - 7,82m, 200m - 27,64s PB, w dal - 4,70m PB, oszczep - 20,25m PB, 800m - 2:30,15)
100m
Lucyna Łoś 12,29s I miejsce
Zofia Stupak 13,37s PB IV miejsce
Oliwia Ziółkowska 13,53s PB
Wiktoria Stępień 14,17s =PB
Julia Lipnicka 15,86s PB
Patryk Kościelniak 11,56s PB II miejsce
Maciej Bieszke 11,70s PB II miejsce
200m
Lucyna Łoś 26,22s PB
Patryk Kościelniak 23,45s PB III miejsce
Maciej Bieszke 23,89s PB II miejsce
400m
Łukasz Cach 52,82s PB II miejsce
Dominik Szubartowski 56,96s II miejsce
400mppł Dawid Samordak 69,54s II miejsce
4x100m KL Iskra 51,25s I miejsce