Dzień Dziecka w Parku Orła Białego
Redaktor - K.S.
Emilia Bury Burmistrz Białogardu oraz Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają na świętowanie Dnia Dziecka, które odbędzie się 31 maja w Parku Orła Białego.
W godzinach od 11:00 do 15:00 na uczestników czekać będzie wiele atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych mieszkańcach i całych rodzinach.
W programie wydarzenia znajdą się m.in. dmuchańce, szczudlarze i kuglarze, wielka maskotka, koncert zespołu G91, gra terenowa, malowanie w plenerze, kreatywne warsztaty, akademia pierwszej pomocy oraz pokazy sportowe.
Podczas festynu dostępna będzie również strefa gastronomiczna, w której będzie można skorzystać z oferty popcornu, gofrów, lodów, lemoniady oraz grilla.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i spędzenia rodzinnego dnia w wyjątkowej atmosferze.
W programie wydarzenia znajdą się m.in. dmuchańce, szczudlarze i kuglarze, wielka maskotka, koncert zespołu G91, gra terenowa, malowanie w plenerze, kreatywne warsztaty, akademia pierwszej pomocy oraz pokazy sportowe.
Podczas festynu dostępna będzie również strefa gastronomiczna, w której będzie można skorzystać z oferty popcornu, gofrów, lodów, lemoniady oraz grilla.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i spędzenia rodzinnego dnia w wyjątkowej atmosferze.







