Już 1 czerwca rozpocznie się głosowanie w Budżecie Obywatelskim 2026
Redaktor - K.S.
Od 1 do 14 czerwca 2026 r. mieszkańcy będą mogli oddać głos na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2026.
Głosowanie będzie możliwe w dwóch formach:
- elektronicznie,
- papierowo w Punkcie do głosowania.
Głosowanie będzie możliwe w dwóch formach:
- elektronicznie,
- papierowo w Punkcie do głosowania.
Każdy mieszkaniec może oddać tylko jeden głos na jeden wybrany projekt.
Osoby małoletnie poniżej 13 roku życia będą mogły zagłosować wyłącznie w formie papierowej, w Punkcie do głosowania, w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad głosowania oraz wymaganych dokumentów dostępne są na stronie:
https://bo.bialogard.info/budzet-obywatelski/do-pobrania
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w głosowaniu i współdecydowania o przyszłych działaniach realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego.
Osoby małoletnie poniżej 13 roku życia będą mogły zagłosować wyłącznie w formie papierowej, w Punkcie do głosowania, w obecności rodzica lub opiekuna prawnego.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad głosowania oraz wymaganych dokumentów dostępne są na stronie:
https://bo.bialogard.info/budzet-obywatelski/do-pobrania
Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w głosowaniu i współdecydowania o przyszłych działaniach realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego.







