Wernisaż wystawy Jana Kamińskiego "Barbarzyńca w ogrodzie"
Redaktor - K.S.
15 maja w Galerii W Bramie otwarcie wystawy Jana Kamińskiego „Barbarzyńca w ogrodzie”!
Zapraszamy na wyjątkowy wernisaż, podczas którego będzie można zobaczyć autorskie prace inspirowane twórczością Zbigniewa Herberta. To pełna emocji i symboli opowieść zamknięta w rysunku oraz grafice – osobista interpretacja literatury przełożona na język obrazu.
Jan Kamiński, białogardzki artysta, zabiera widzów w podróż przez kulturę, historię i ludzkie doświadczenia, posługując się charakterystyczną kreską i wyrazistą formą.
Wystawa będzie dostępna do 29 maja.
Serdecznie zapraszamy!
Jan Kamiński, białogardzki artysta, zabiera widzów w podróż przez kulturę, historię i ludzkie doświadczenia, posługując się charakterystyczną kreską i wyrazistą formą.
- Wernisaż: 15 maja 2026
- godz. 17:00
- Galeria W Bramie | CKiSE, ul. Grottgera 4, Białogard
Wystawa będzie dostępna do 29 maja.
Serdecznie zapraszamy!







