Ankieta – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej
Redaktor
Gmina Miasto Koszalin jako Lider partnerstwa tworzącego Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego prowadzi prace nad opracowaniem Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (SUMP KKBOF).
SUMP KKBOF ma za zadanie określenie potrzeb transportowych i komunikacyjnych mieszkańców obszaru KKBOF, poprawę bezpieczeństwa i jakości życia oraz zapewnienie zrównoważonego rozwoju naszego terenu.
Spośród osób, które wypełnią ankietę zostaną wybrani przedstawiciele, których zaprosimy do współpracy przy opracowywaniu dokumentu. Wezmą Państwo udział w warsztatach on-line, które odbędą się 25 stycznia 2021 r.
ANKIETĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ
Ankieta będzie dostępna w okresie 04 – 17 stycznia 2021 r.
Zachęcamy do wypełnienia ankiety!
Spośród osób, które wypełnią ankietę zostaną wybrani przedstawiciele, których zaprosimy do współpracy przy opracowywaniu dokumentu. Wezmą Państwo udział w warsztatach on-line, które odbędą się 25 stycznia 2021 r.
ANKIETĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ
Ankieta będzie dostępna w okresie 04 – 17 stycznia 2021 r.
Zachęcamy do wypełnienia ankiety!
Data: 2020








"Zdublowane" wpisy przedsiębiorcówMinisterstwo Przedsiębiorczości i Technologii przypomina, że po 30 kwietnia 2019 r. z CEIDG wykreślone zostaną „zdublowane” wpisy przedsiębiorców, które nie zawierają takich danych, jak m.in. numer NIP, REGON, kod PKD działalności, adres ...
BIAŁOGARDZKI UNIWERSYTET III WIEKUBIAŁOGARDZKI UNIWERSYTET III WIEKU zaprasza na spotkanie - 12 lutego 2019 r., godz. 12:00 (sala kameralna Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, wejście od ul. Grunwaldzkiej) "Wyjdź do świata" - bezpieczny i aktywny senior – spotka ...