Ankieta – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej
Redaktor
Gmina Miasto Koszalin jako Lider partnerstwa tworzącego Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego prowadzi prace nad opracowaniem Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego (SUMP KKBOF).
SUMP KKBOF ma za zadanie określenie potrzeb transportowych i komunikacyjnych mieszkańców obszaru KKBOF, poprawę bezpieczeństwa i jakości życia oraz zapewnienie zrównoważonego rozwoju naszego terenu.
Spośród osób, które wypełnią ankietę zostaną wybrani przedstawiciele, których zaprosimy do współpracy przy opracowywaniu dokumentu. Wezmą Państwo udział w warsztatach on-line, które odbędą się 25 stycznia 2021 r.
ANKIETĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ
Ankieta będzie dostępna w okresie 04 – 17 stycznia 2021 r.
Zachęcamy do wypełnienia ankiety!
Spośród osób, które wypełnią ankietę zostaną wybrani przedstawiciele, których zaprosimy do współpracy przy opracowywaniu dokumentu. Wezmą Państwo udział w warsztatach on-line, które odbędą się 25 stycznia 2021 r.
ANKIETĘ ZNAJDZIESZ TUTAJ
Ankieta będzie dostępna w okresie 04 – 17 stycznia 2021 r.
Zachęcamy do wypełnienia ankiety!
Data: 2020








Uniwersytet III WiekuStowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych FABRYKA zaprasza na spotkania i wykłady w ramach projektu BIAŁOGARDZKI UNIWERSYTET III WIEKU: - 28 listopada 2018 r., godz. 16:30 (Galeria Sztuki Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, w ...