Multimedia - posłuchaj, obejrzyj Biuletyn Informacji Publicznej
Wybierz: Polski Choose: English Wählen sie Deutsch Välj Svenska Przełumacz stronę - Translate - Übersetzen - Översätta

Miasto Białogard » Sport »

Sport

Weteran w brązieW rozegranych 22 lutego w Toruniu 29. Halowych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Masters znakomicie zaprezentował się Łukasz Rokicki. "Weteran" KL Iskra zdobył dwa brązowe medale w biegach na 60m wynik 7.54 i 200m wynik 24.10. Doda ...» więcej Białogardzka Unia na podium! III miejsce Orlików w Turnieju im. Stanisława Figasa!Młodzi piłkarze z Białogardu pokazali moc podczas 60. edycji prestiżowego turnieju im. Figasa. W ubiegłym tygodniu w meczach eliminacyjnych oraz półfinałowych zagrali koncertowo. Natomiast w wielkim finale, który odbył się 22 lutego w Kos ...» więcej Rekordy życiowe zawodników Iskry podczas Mistrzostw PolskiW miniony weekend (14-16.02.2020) w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20. Wystartowali w nich lekkoatleci KL Iskra Białogard. Najlepiej zaprezentował się Bartosz Brzezicki, który zajął 6 miejsce w skoku wzwyż U18. Barte ...» więcej Młoda UNIA deklasuje rywali!Wygrali wszystkie mecze, nie stracili bramki, zajęli I miejsce! Orliki Unii Białogard zagrają w wielkim finale Turnieju Figasa!» więcej Ferie z BOSiRemZapraszamy do korzystania podczas ferii zimowych 2020 z oferty Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - przez całe ferie (od 10 do 23 lutego) dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia wstęp na basen w cenie biletu grupowego - 10 zł ...» więcej Medalowa IskraLekkoatleci KL Iskra w rozegranych 1 lutego 2020 r. w Szczecinie Halowych Mistrzostwach Województwa U16, U18, U20 wywalczyli 4 medale! Złoty medal w skoku wzwyż U18 zdobył Bartosz Brzezicki, który wynikiem 185 cm poprawił rekord życiowy ...» więcej Udany start WiktoriiPierwszy start w 2020 roku, po dłuższej przerwie od startów, okazał się bardzo udany dla Wiktorii Chołuj. Mistrzyni Europy Juniorek triumfowała w Turnieju Flatz Austria 2020 Open! 1 lutego w Wolfurcie odbył się Międzynarodowy Turniej Zapa ...» więcej Maratończycy przewiosłują ParsętęNie tylko dla tych, co przewiosłowali hektolitry wody. Dla tych o mniejszym "litrażu" również. Kajakarze zmierzą się z Parsętą.» więcej