IV Mikołajkowy Festiwal Tańca
Administrator
Znakomite nastroje, równie piękne stroje, na trybunach komplet, a na parkiecie hali LO wiele wspaniałych prezentacji tańca towarzyskiego oraz formacji tanecznych.
Jeśli na parkiecie hali Liceum Ogólnokształcącego im. Bogusława X pojawia się kilkuset młodych tancerzy i dzieje się to w grudniu, to oznacza jedno: Mikołajkowy Festiwal Tańca.
O puchar burmistrza Białogardu w roztańczonym rytmie rywalizowali tancerze z Białogardu, Kołobrzegu, Barlinka, Świdwina, Sławna, Pełczyc i Sławoborza. Tańczyli przy wypełnionych trybunach, emocji zatem było pod dostatkiem.
Wyniki IV Mikołajkowego Festiwalu Tańca - 19 grudnia 2015:
Nagrodzeni
Puchar Burmistrza w Tańcach Standardowych – Jan Kłębucki i Karolina Ostrowska (Gracja Sławno)
Puchar Burmistrza w Tańcach Latynoamerykańskich – Dominika Czarnas i Aleksandra Roman (Fit Dance) Młodzieżówy Dom Kultury Białogard
Formacje
Najlepsze Show Taneczne – "W blasku fleszy” Gracja Sławno
Największe Widowisko Artystyczne – "Latin Show” FitDance Białogard
Najlepsza Choreografia – "Sail” Pasja Sławoborze
Najlepsza Etiuda Taneczna – "Florence” Teatr Tańca We Dance Kołobrzeg
Najlepsze Widowisko Ruchowo – Taneczne – "Viva Latino” Fabryka Tańca Barlinek
Puchar Małego Tancerza – "Rapsodia Węgierska” Błyszczące Gwiazdeczki
Najlepszy Charakter Tańca – "Przeznaczenie” Top Dance Pełczyce
Najlepsza Technika Tańca – "Siostry” Swan Dance Kołobrzeg
O puchar burmistrza Białogardu w roztańczonym rytmie rywalizowali tancerze z Białogardu, Kołobrzegu, Barlinka, Świdwina, Sławna, Pełczyc i Sławoborza. Tańczyli przy wypełnionych trybunach, emocji zatem było pod dostatkiem.
Wyniki IV Mikołajkowego Festiwalu Tańca - 19 grudnia 2015:
Nagrodzeni
Puchar Burmistrza w Tańcach Standardowych – Jan Kłębucki i Karolina Ostrowska (Gracja Sławno)
Puchar Burmistrza w Tańcach Latynoamerykańskich – Dominika Czarnas i Aleksandra Roman (Fit Dance) Młodzieżówy Dom Kultury Białogard
Formacje
Najlepsze Show Taneczne – "W blasku fleszy” Gracja Sławno
Największe Widowisko Artystyczne – "Latin Show” FitDance Białogard
Najlepsza Choreografia – "Sail” Pasja Sławoborze
Najlepsza Etiuda Taneczna – "Florence” Teatr Tańca We Dance Kołobrzeg
Najlepsze Widowisko Ruchowo – Taneczne – "Viva Latino” Fabryka Tańca Barlinek
Puchar Małego Tancerza – "Rapsodia Węgierska” Błyszczące Gwiazdeczki
Najlepszy Charakter Tańca – "Przeznaczenie” Top Dance Pełczyce
Najlepsza Technika Tańca – "Siostry” Swan Dance Kołobrzeg