Rekord na Stadionie Miejskim
Podczas mitingu młodzi zawodnicy ustanawiali seryjnie nowe rekordy życiowe. Przed najmłodszymi (młodzikami) zawody makroregionalne, a później Mistrzostwa Polski młodzików.
Najlepsze wyniki mityngu osiągnęli:
100 ppł. Monika OSICA MKS Durasan Płońsk 15.92 sek.
Wzwyż Agata UKLEJA KMKL Sztorm Kołobrzeg 1.50 m
W dal Dominika ŁYKOWSKA MKS Kusy Szczecin 5.39 m
Kula (3 kg) Angelika PABIAN KMKL Sztorm Kołobrzeg 11.39 m
Oszczep (600 g) Marcelina WITEK SKLA Słupsk 61,24 m
Oszczep (500 g) Maria SZRAMIAK SKLA Słupsk 38.91 m
Dysk (1 kg) Marcelina WITEK SKLA Słupsk 38.89 m
Dysk (0,75 kg) Agnieszka KULAK LKS Jantar Ustka 40.66 m
MĘŻCZYŹNI
110 ppł. seniorów Jakub JUNIEWICZ STS Pomerania Szczecinek 14.48 sek.
110 ppł. juniorów Marcin GRUDKA AZS-AWFiS Gdańsk 14.50 sek.
Patryk BARAN MKS Sambor Tczew 14.51 sek.
100 m Kamil SZUMERT STS Pomerania Szczecinek 10.99 sek.
200 m Patryk NURKOWSKI LKS Jantar Ustka 22.05 sek.
Dominik STAŚKIEWICZ STS Pomerania Szczecinek 22.09 sek.
300 m Patryk NURKOWSKI LKS Jantar Ustka 34.34 sek.
400 m Kamil SZUMERT STS Pomerania Szczecinek 49.55 sek.
600 m Kewin TRZEBIATOWSKI KUKS Remus Kościerzyna 1:31.43 min.
800 m Dawid MIELEWCZYK MLKS Baszta Bytów 2:00.10 min.
1000 m Grzegorz RUDZIŃSKI MKS Hermes Gryfino 2:49.18 min.
1500 m Patryk BŁASZCZYK LKS Jantar Ustka 3:53.64 min.
Wzwyż Michał NAKONIECZNY SKLA Słupsk 1.80 m
W dal Patryk BARAN MKS Sambor Tczew 6.90 m
Kula (7,26 kg) Rafał KOWNATKE LKS Ziemi Puckiej Puck 18.41 m
Kula (6 kg) Patryk KONOFAŁ SKLA Słupsk 14.90 m
Kula (5 kg) Rafał RENDASZKA SKLA Sopot 14.15 m
Oszczep (700 g) Karol SZTYLKA SKLA Słupsk 58.33 m
Oszczep (600 g) Szymon SMYK MKS Junior Złocieniec 55.92 m
Dysk (1,75 kg) Rafał RENDASZKA SKLA Sopot 44.17 m
Dysk (1,5 kg) Wojciech KOSZAŁKA LKS Ziemi Puckiej Puck 52.89 m
Adam STANOWSKI KMKL Sztorm Kołobrzeg 48.95
Dysk (1 kg) Mateusz WALKOWIAK MKS Junior Złocieniec 41.75 m
Wśród zawodników z Białogardu wyróżnić należy:
600 m Anastazja KANIA KL Iskra Białogard 1:51.31 min.
Skok w dal Katarzyna LEWANDOWSKA KL Iskra Białogard 4.83 m
400 m Kacper WIŚNIEWSKI KB Dziesiątka Białogard 55.86 sek.