Mikołajkowy Festiwal Tańca
Administrator
13 szkół tańca, 61 par tanecznych, 37 układów choreograficznych. Taneczny Festiwal w Białogardzie.
Urząd Miasta Białogard i Centrum Kultury i Spotkań Europejskich zapraszają na
3. Mikołajkowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Białogardu.
13 grudnia 2014 r.
godz. 15:00
sala widowiskowo-sportowa Liceum Ogólnokształcącego im. Bogusława X w Białogardzie przy ul. Grunwaldzkiej
WSTĘP WOLNY, ilość miejsc ograniczona.
WSTĘP WOLNY, ilość miejsc ograniczona.
W programie prezentacje tańca artystycznego ze szkół tańca z Białogardu, Sławna, Kołobrzegu, Pełczyc, Barlinka i Sławoborza.
Szkoły tańca: FIT DANCE Białogard, HAPPY DANCE Białogard, SWAN DANCE Kołobrzeg, TOP DANCE Pełczyce, MAGICZNE BALETKI Białogard, BŁYSZCZĄCE GWIAZDECZKI Białogard, GRACJA Sławno, FINEZJA Sławno, FABRYKA TAŃCA Barlinek, PASJA Sławoborze, TEATR TAŃCA „WE DANCE” Kołobrzeg, FLOU, TAKT
BLOK I
TOP DANCE JUNIOR Pełczyce – „DJ”SWAN DANCE Kołobrzeg – „KOLORY”
TOP DANCE I Pełczyce – „BURLESKA”
MAGICZNE BALETKI Białogard – „WIOSNA”
FABRYKA TAŃCA Barlinek – „RÓŻOWA PANTERA”
GRACJA Sławno – „UPIÓR W OPERZE”
BŁYSZCZĄCE GWIAZDECZKI Białogard – „RAPSODIA WĘGIERSKA”
HAPPY DANCE Białogard – „DZIKI SZAŁ”
TOP DANCE II Pełczyce – „DISCO”
FABRYKA TAŃCA Barlinek – „SUPER BRYKA”
BLOK TANIEC TOWARZYSKI I
-I A LATIN
-II
-I B LATIN
-III
BLOK II
FABRYKA TAŃCA Barlinek – „HIPI-HOP”TOP DANCE I i II Pełczyce – „PRZEZNACZENIE”
PASJA Sławoborze – „SAIL”
FIT DANCE Białogard – „AERODANCE”
TOP DANCE II Pełczyce – „I LOVE H20”
TEATR TAŃCA „WE DANCE” Kołobrzeg – „GWIAZDKI”
GRACJA Sławno – „TANECZNYM KROKIEM W FILMOWY ŚWIAT”
SWAN DANCE Kołobrzeg – „SIOSTRY”
FIT DANCE Białogard – „ODRODZENIE”
TOP DANCE I Pełczyce – „UBERTANGO”
SWAN DANCE Kołobrzeg – „SAY YOU LOVE ME”
FABRYKA TAŃCA Barlinek – „VIVA LATINO”
FLOU – „CZAROWNICE”
HAPPY DANCE Białogard – „UPIORY”
FABRYKA TAŃCA Mostkowo – „KOŁYSANKA”
BLOK TANIEC TOWARZYSKI II
-I A STANDARD
-IV
-I B STANDARD
-V
BLOK III
TOP DANCE JUNIOR Pełczyce – „TANIEC HISZPAŃSKI”SWAN DANCE Kołobrzeg – „DZIEŃ I NOC”
PASJA Sławoborze – „DANCE WITHOUT YOU”
TEATR TAŃCA „WE DANCE” Kołobrzeg – „FLORANCE”
GRACJA Sławno – „PONAD CHMURAMI”
TOP DANCE Pełczyce – „I LOVE SALSA”
TOP DANCE JUNIOR Pełczyce – „ŻEGLARSKIE ABC”
SWAN DANCE Kołobrzeg – „INDIANKI”
TOP DANCE II Pełczyce – „MISS TWIST”
FABRYKA TAŃCA Barlinek – „HISZPAŃSKI TANIEC RUSZANIEC”
GRACJA Sławno – „W BLASKACH FLESZY”
FIT DANCE Białogard – „LATIN SHOW”