"Zabytek w miniaturze". Konkurs rozstrzygnięty
Administrator
Zakończył się konkurs pod nazwą „Zabytek w miniaturze”, na wykonanie modelu zabytku znajdującego się na terenie miasta Białogard. Wpłynęło ponad 60 prac, komisja konkursowa dokonała oceny i przyznała nagrody i wyróżnienia.
WERDYKT KOMISJI KONKURSOWEJ Z DNIA 16 GRUDNIA 2016 R. PRZYZNANIE NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ
Kategoria wiekowa: uczniowie szkół podstawowych, klasy I-III
NAGRODA GŁÓWNA: Michał Zieliński, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego
I WYRÓŻNIENIE: Nikolina Pudełko i Dalia Bonalska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
II WYRÓŻNIENIE: Lena Materka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego
III WYRÓŻNIENIE: Weronika Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
WYRÓŻNIENIE DODATKOWE: Maria Kucińska i Zuzanna Siemińska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
Kategoria wiekowa: uczniowie szkół podstawowych, klasy IV-VI
NAGRODA GŁÓWNA: Kacper Wysocki, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego
I WYRÓŻNIENIE: Julia Bluwas, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
II WYRÓŻNIENIE: Jakub Głuszczak i Sebastian Kozieł, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
III WYRÓŻNIENIE: Michalina Mystek, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
WYRÓŻNIENIE DODATKOWE:
-Julia Sałanko, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Wiktoria Kępka, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Martyna Tkaczyk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Julia Zwolińska, Natalia Zielińska, Klaudia Kubiak Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Oliwia Karpińska, Nikola Rak, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Kondrad Surdyk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Oliwia Oczkowska, Katarzyna Dąbrowa, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Dawid Sikorski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
Kategoria wiekowa: uczniowie szkół gimnazjalnych
NAGRODA GŁÓWNA: Andrzej Wyrwicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II
I WYRÓŻNIENIE: Aleksandra Sałanko, Gimnazjum Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
II WYRÓŻNIENIE: Magdalena Makowska, Danuta Kiełbasa, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II
III WYRÓŻNIENIE: Natalia Hynek, Klaudia Lech Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces”
Wszystkim Uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie. Informujemy, że oficjalne wręczenie nagród nastąpi 13 stycznia 2017 r. w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie, rozpoczęcie o godz. 14:00. Wystawa pokonkursowa odbędzie się w dniach od 13 do 31 stycznia 2017 r.
Wszystkie nagrodzone prace konkursowe przechodzą na własność Miasta Białogard. Pozostałe nienagrodzone prace konkursowe mogą być odbierane przez Uczestników konkursu osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Białogard przy ul. 1 Maja 18 w Wydziale Gospodarki Przestrzennej pokój 153 w ciągu 6 tygodni od dnia zakończenia wystawy pokonkursowej.
Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
WERDYKT KOMISJI KONKURSOWEJ Z DNIA 16 GRUDNIA 2016 R. PRZYZNANIE NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ
Kategoria wiekowa: uczniowie szkół podstawowych, klasy I-III
NAGRODA GŁÓWNA: Michał Zieliński, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego
I WYRÓŻNIENIE: Nikolina Pudełko i Dalia Bonalska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
II WYRÓŻNIENIE: Lena Materka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego
III WYRÓŻNIENIE: Weronika Wiśniewska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
WYRÓŻNIENIE DODATKOWE: Maria Kucińska i Zuzanna Siemińska, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
Kategoria wiekowa: uczniowie szkół podstawowych, klasy IV-VI
NAGRODA GŁÓWNA: Kacper Wysocki, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego
I WYRÓŻNIENIE: Julia Bluwas, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
II WYRÓŻNIENIE: Jakub Głuszczak i Sebastian Kozieł, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
III WYRÓŻNIENIE: Michalina Mystek, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
WYRÓŻNIENIE DODATKOWE:
-Julia Sałanko, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Wiktoria Kępka, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Martyna Tkaczyk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Julia Zwolińska, Natalia Zielińska, Klaudia Kubiak Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Oliwia Karpińska, Nikola Rak, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Kondrad Surdyk, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Oliwia Oczkowska, Katarzyna Dąbrowa, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
-Dawid Sikorski, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika
Kategoria wiekowa: uczniowie szkół gimnazjalnych
NAGRODA GŁÓWNA: Andrzej Wyrwicz, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II
I WYRÓŻNIENIE: Aleksandra Sałanko, Gimnazjum Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków
II WYRÓŻNIENIE: Magdalena Makowska, Danuta Kiełbasa, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II
III WYRÓŻNIENIE: Natalia Hynek, Klaudia Lech Prywatne Centrum Edukacyjne „Szkoły Sukces”
Wszystkim Uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie. Informujemy, że oficjalne wręczenie nagród nastąpi 13 stycznia 2017 r. w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie, rozpoczęcie o godz. 14:00. Wystawa pokonkursowa odbędzie się w dniach od 13 do 31 stycznia 2017 r.
Wszystkie nagrodzone prace konkursowe przechodzą na własność Miasta Białogard. Pozostałe nienagrodzone prace konkursowe mogą być odbierane przez Uczestników konkursu osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Białogard przy ul. 1 Maja 18 w Wydziale Gospodarki Przestrzennej pokój 153 w ciągu 6 tygodni od dnia zakończenia wystawy pokonkursowej.
Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.